İngiltere Berkshire Yaz Okulu

İngiltere Berkshire Yaz Okulu
10-17 Yaş

Merkez Londra’ya bir saat uzaklıkta, büyüleyici tarihi bir okulda dünyanın her tarafından gelen arkadaşlarla unutulmaz bir yurtdışı yaz okulu deneyimi. Haftada 20 ders saati İngilizce dersi, çok çeşitli aktivite ve gezilerle hem eğlenin, hem de İngilizcenizi ilerletin!

İngiltere Tenis Kampı

Seaford College
12-16 Yaş

12-16 yaş arasıysanız ve tenise ilginiz varsa, İngiltere Tenis Kampı size unutulmaz bir deneyim sunuyor! Deneyimli antrenörlerden haftada 15 saat tenis eğitimi ve İngilizce dersi alırken, tam pansiyon konaklama ve hafta sonu gezilerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Arsenal Futbol Kampı

Exsportise – Worth School
12-16 Yaş


Arsenal Soccer Schools’dan Arsenal’in deneyimli koçlarıyla İngiltere’de Arsenal Futbol Okulu. İngiliz öğrencilerle birlikte hem İngilizce pratiği yapma hem de futbol oynama fırsatı. Futbolu seven genç yaştaki kız ve erkek öğrenciler için Arsenal Futbol Kampı.

İngiltere Müzik Kampı

Exsportise – Seaford College
12-16 YAŞ


Profesyonel müzisyen ve deneyimli eğitmenlerden grup ve birebir şan ve enstrüman eğitimi, İngilizce dersleri, müzik sınavlarına hazırlanan öğrencilere birebir çalışma imkanı. Müzik tutkusunu düzgün bir eğitim ile birleştirmek isteyen öğrencilerimiz için ideal.